FRANK WALDER История магазина

История


Доброго дня, панове львів`яни та гості нашого міста!
Ми запрошуємо Вас в магазин модного німецького одягу Frank Walder, що відкрився 26 березня 2010 р. в ТРЦ «King Cross Leopolis» і є єдиним в західному регіоні України.
Шановні панянки! Відвідайте наш магазин та станьте членом «клубу жіночого елітного одягу» Frank Walder. Підкресліть Вашу природну красу та витонченість, додайте жіночності, створіть динамічний позитивний образ впевненої в собі жінки. Оскільки жінка, модно та стильно вдягнена, як магніт притягує до себе увагу оточуючих. Це і є головний принцип успіху, що прийшов до нас ще з часів придворних інтриг та вишуканих балів.

Кожного сезону Frank Walder пропонує цікаві колекції жіночого одягу, котрі створюються дизайнерами під впливом яскравих емоцій та відвідування найцікавіших, наймальовничіших куточків нашої планети… В гардеробах наших шанувальниць уже розмістились елементи одягу з красномовних колекцій – «Лондон», «Севілья», «Санторін», або «Мереживний настрій» «Лід діамантів», «Блакитний місяць», «Весняне цвітіння»… В які мальовничі краї приведуть Вас нові колекції Frank Walder? Які кольори розфарбують Ваші емоції цього разу? Цікаво?... Тоді запрошуємо!